RGK Tiga Sub4

Wózek ze sztywną ramą

Lekkość to wróg ograniczeń. Waga gwarantowana poniżej 4 kg!

Strona producenta: Sunrise Medical

Producent

Wykonany z aluminium klasy lotniczej Sub4 został zaprojektowany z miłością, pasją oraz chęcią stworzenia najlepszego wózka inwalidzkiego dostosowanego do indywidualnych potrzeb, bez żadnych kompromisów. Wierzymy, że każdy gram ma znaczenie, w związku z czym wszystkie części, aż po podkładki i śruby, zostały zoptymalizowane, tak by zapewnić naszym Klientom gwarantowany* ciężar ramy wózka do poniżej 4 kg. To właśnie model Tiga Sub4. 

*Bez kół tylnych i poduszki

Sub 4 kg - gwarantowane, żadnych kruczków...

Obejmuje to wszystkie standardowe elementy, takie jak: kompaktowe hamulce, osłony boczne z włókna węglowego z błotnikiem, kółka przednie firmy Frog Legs, płytę podnóżka z włóka węglowego i tapicerki. 

Tylne koła i poduszka nie są brane pod uwagę, ponieważ łatwo je zdemontować na czas transportu. 

Zalety lekkości

Im lżejszy wózek, tym mniej energii potrzeba do jego prowadzenia - to proste. Rozumiemy, że nawet niewielka redukcja ciężaru może nieco ułatwić wsiadanie i wysiadanie z samochodu, a co dopiero tak znaczne obniżenie wagi!

Wózek Tiga Sub4 porusza się wyjątkowo płynnie dzięki niewielkiemu ciężarowi i sztywnej ramie, ale bez obaw nie ucierpiała przez to jakość. Sub4 ma wszystkie cechy TIGA, a z uwagi na bardzo podobną konstrukcję i materiały ramy, użytkownicy mogą mieć pewność, że prócz lekkości model Sub4 cechuje także niezrównana wytrzymałość!

37 zmian konstrukcyjnych komponentów ramy

37 zmian konstrukcyjnych ramy pozwalających osiągnąć przykładową wagę 1,2 kg. Komponenty te zmieniają unikatową ramę w praktyczny sprzęt, składający się z kółek przednich, osłon bocznych, hamulców i mocowań. Każdą z części poddano kontroli i analizie, tak by usunąć zbędne obciążenie, jednocześnie zachowując funkcjonalność. Standardowe wyposażenie zawiera wszystko, co potrzeba, bez żadnych ukrytych pułapek. 

16 zmian konstrukcyjnych w tapicerce

16 zmina konstrukcyjnych pozwalających osiągnąć przykładową wagę 0,8 kg. Tapicerki siedziska i oparcia bezpośrednio łącza użytkownika z ramą, dzięki czemu produkt jest w stanie wpłynąć na jakość życia codziennego. Trudno przecenić ich znaczenie. Wszystkie obszary zostały poddane analizie, tak aby usunąć zabędne obciążenie, jednocześnie zachowując pełną funcjonalność i wszechstronność. 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 16 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password