Orteza nadgarstka Reh4mat AS-N-02

Produkt wystawowy

CENA: 57zł

Rozmiar M

Model: AS-N-02

Zastosowanie:

  • Zapalenie stawu śródręczno-nadgarstkowego (siodełkowego) kciuka (artretyzm)
  • Uraz wiązadeł w obrębie stawu siodełkowego kciuka
  • Zapalenie ścięgien mięśni kłębu kciuka
  • Choroba de Quervain’a

Produkt

Orteza nadgarstka – Anatomiczny stabilizator z odwodzeniem

Staw śródręczno-nadgarstkowy kciuka, zwany siodełkowym, to jeden z najbardziej ruchomych, a co za tym idzie podatnych na schorzenia i urazy, stawów u człowieka. Staw ten wykonuje aż 5 ruchów w różnych płaszczyznach: przywodzenie i odwodzenie, przeciwstawianie i odprowadzanie oraz ruch wypadkowy - obwodzenie. Sportowa orteza nadgarstka AS-N-02 powstała z myślą o ochronie tego stawu. Została ona wykonana w formie anatomicznej rękawicy na część dłoniową i kciuk oraz wyposażono ją w system elastycznych pasów samoszczepnych pozwalających na dowolne ustawienie parametrów wyrobu.

Innowacyjny surowiec ACTIV PREN, z którego została wykonana orteza, charakteryzuje się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do dłoni i gwarantuje właściwą kompresję stawu. ACTIV PREN to strukturalny surowiec składający się z perforowanej pianki neoprenowej poliamidowych dzianin okładkowych.

Dzięki zastosowaniu Air Supply System, zabezpieczona dłoń jest dodatkowo wentylowana, a także utrzymywana jest odpowiednia jej ciepłota.

Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty dzianiny nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach dużej kompresji.

W ortezie zastosowano obwodowy pas nadgarstkowy, gwarantujący właściwą kompresję stawu, oraz dwie elastyczne taśmy odwodzące kciuk.

Dzięki takiej konstrukcji wyrobu, istnieje możliwość ustawienia dowolnego poziomu odwiedzenia kciuka. Dzięki doskonałej konstrukcji wyrób posiada bardzo prosty sposób zakładania i zdejmowania przez pacjenta.

Reh4mat
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 5 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password