Breezy Cirrus G5

Wózek inwalidzki specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić komfort i elastyczność przez cały dzień.

Wózek inwalidzki BREEZY Cirrus G5 Tilt In Space został zaprojektowany z myślą zarówno o podopiecznym, jak i jego opiekunie, aby zapewnić najwyższy komfort i elastyczność.

Wózek posiada funkcję odchylania oparcia i pochylania, co zapewnia łatwą i wygodną zmianę pozycji w ciągu dnia, wpływając pozytywnie na krążenie.

Jakość stanowi kluczowy element w rozwoju Cirrus G5. Obejmuje to wysokiej jakości materiały i rozwiązania techniczne, aby zapewnić wysokiej jakości wózek inwalidzki dla użytkowników, opiekunów i terapeutów.

Strona producenta: SUNRISE MEDICAL

Producent

Funkcja Tilt In Space

Dzięki pełnej 33-stopniowej regulacji nachylenia i 35-stopniowej regulacji oparcia, BREEZY Cirrus G5 zapewnia łatwą i wygodną zmianę pozycji w ciągu dnia - użytkownik siedząc na wózku nie potrzebuje żadnych narzędzi do regulacji! 

Łatwe przesiadanie się

Łatwe w obsłudze przesuwne siedzisko umożliwia bezpieczne i łatwe przesiadanie się i wysiadanie z wózka. Przesuwając siedzisko do tyłu, użytkownik jest prawidłowo umieszczony w wózku, co eliminuje konieczność podnoszenia.

Nieograniczona regulacja

BREEZY Cirrus G5 został zaprojektowany tak, aby zapewnić nieskończoną ilość możliwości dzięki szerokiej gamie wbudowanych opcji i akcesoriów, od regulowanych kątów uchwytów pchania, poprzez przesuwane siedzisko, łatwe w obsłudze pochylenie i demontowalne podnóżki.

Komfort to podstawa!

BREEZY Cirrus G5 zapewnia wysoki poziom komfortu w połączeniu z nieskończonymi możliwościami regulacji, w tym wygodną tapicerką, podnoszonymi podłokietnikami i regulowanymi pod kątem podnóżkami, dzięki czemu ręczny wózek inwalidzki zapewnia optymalne wsparcie i wygodę przez cały dzień.

Baza Cirrus G5

Różnorodne możliwości regulacji ułatwiają dopasowanie bazy Cirrus G5 do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu zapewniona jest adaptacja również w miarę postępu choroby.

Nowa podstawa siedziska jest dostosowana do różnych potrzeb i wraz ze standardowym kątem oparcia 35° i kątem siedzenia 33° poprawia krążenie krwi tułowia, zapobiegając uszkodzeniom skóry.

Testowany crush-testem adapter trapezowy

Testowany w warunkach awaryjnych adapter trapezowy łączy ramę z dostosowanym siedziskiem. Podwójny mechanizm blokujący zapewnia większą wytrzymałość i bezpieczeństwo w samochodzie i w życiu codziennym.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 2 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password