Quickie Neon²

Indywidualista z osobowością

Znany ze swojej wrzechstronności

Strona producenta: Sunrise Medical

Producent

Zasadniczym elementem wózka Neon2 jest wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy dzięki zredukowaniu elastyczności kół w ruchu – wszystko to bez utraty zalet, jakie daje składana rama. Unikalna rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. Odchylane podnóżki ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z wózka, można je również zdemontować. Z dodatkową opcją składania oparcia do połowy otrzymujemy wyjątkowo kompaktowy zestaw, który zmieści się nawet do bardzo małego auta. Trwała, aluminiowa oś umożliwia prostą regulację wysokości tylnej części siedziska oraz dostosowanie środka ciężkości. Wózek łatwo dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na temat dostępnych opcji znajduje się na formularzu zamówienia Neon2.

Unikatowa rama otwarta

Unikatowa rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. Odchylane podnóżki ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z wózka, można je również zdemontować. Z dodatkową opcją składania do połowy otrzymujemy wyjątkowo kompaktowy zestaw, który zmieści się nawet do bardzo małego samochodu.

Style i kolory

Dopasuj wózek Neon2 do swojego gustu i temperamentu - wybieraj spośród 32 przyciągających wzrok kolorów ramy. 

Zapewnij sobie oryginalny wygląd wybierając 1 z 5 kolorów stylowych widełek i obręczy kółek przednich.

Jeszcze bardziej podkreśl swój styl dopasowując kolor obręczy i piasty kół tylnych (24") - do wyboru są trzy anodyzowane kolory (czerwony, niebieski i pomarańczowy).

Praktyczny i przenośny z odchylanymi podnóżkami

Odchylane podnóżki ułatwiają siadanie i zsiadanie z wózka. Neon2 po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca co umożliwia jeszcze łatwiejszy transport wózka w samochodzie. 

Znany ze swojej wszechstronności

1. Kąt nachylenia oparcia - odpowiedni kąt oparcia jest ważny dla przyjęcia prawidłowej pozycji.

2. Środek ciężkości - umożliwia różny styl jazdy, od bardzo aktywnego do biernego.

3. Wysokość tylnej części siedziska - dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 16 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password