Quickie Helium

Ultra-lekki wózek inwalidzki o wysokiej wydajności

Nowa generacja Helium to kolejne innowacje obejmujące nowe funkcje i technologie, co przekłada się na niezwykle wytrzymały, sztywny i ultralekki wózek oferujący nieograniczone możliwości. Jego imponująca łatwość prowadzenia i natychmiastowe reakcje nawet na najlżejszy ruch użytkownika sprawiają, że Helium to idealny towarzysz w codziennym życiu. 

Bez względu na miejsce, sytuację i cel podróży, na wózek Quickie Helium można liczyć w każdych okolicznościach. 

Strona producenta: Sunrise Medical

Producent

Niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały i trwały

Dzięki najnowocześniejszym materiałom i procesom produkcji, wózek Helium może ważyć od zaledwie 6,4 kg, przy maksymalnej wadze użytkownika do 125 kg. 

Ultra-lekka technologia, pełna regulacja

Wózek Helium imponuje prostotą konstrukcji, a także licznymi opcjami regulacji. Nieskończenie wiele możliwości dostosowania środka ciężkości pozwala zmienić właściwości jezdne od bardzo bezpiecznych ustawień po najwyższą zwrotność. Można także zmienić kąt nachylenia oparcia oraz precyzyjnie dostosować wysokość siedziska z tyłu o +/- 10 mm, dzięki czemu wózek dopasowuje się do użytkownika. 

Rama sportowa, kompaktowa 88° (opcjonalnie)

Jeszcze bardziej kompaktowa konstukcja i jeszcze atrakcyjniejszy wygląd wózka, szczególnie w przypadku użytkowników preferujących większy kąt nachylenia siedziska. 

Ultranowoczesne oparcie FREESTYLE (opcjonalnie)

To opcjonalne, innowacyjne oparcie montowane na wózku usuwa przeszkody na drodze do niezależności, zapewniając górnej części ciała pełen zakres ruchu. 

Niepowtarzalny styl systemu oparć FREESTYLE nadaje wózkom Helium prawdziwą oryginalność. Obudowa oparcia z włókna węglowego to najlżejsze rozwiązanie, a obudowa aluminiowe w kolorze ramy zapewnia unikatowy wygląd. Oba rozwiązania poprawiają stabilność tułowia, dzięki czemu użytkownik może się cieszyć aktywnym życiem. 

Spersonalizowana konstrukcja dzięki grafice na ramie

Wózek Helium można także spersonalizować dzięki jednemu z nowoczesnych wzorów na ramie (inspirowanych najnowocześniejszą technologią przemysłu rowerowego).

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 16 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password