Quickie Nitrum Pro

Spawane wsporniki oparcia i osi

W pracy nad modelami wózków Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Wózki te wyróżnia najmniejszy ciężar w tej klasie oraz wyjątkowa łatwość prowadzenia, pozwalająca skutecznie przekształcać energię użytkownika w ruch. Dzięki temu Nitrum pomaga przezwyciężyć ograniczenia w życiu codziennym.

Nitrum PRO charakteryzuje się najprostszą i najbardziej minimalistyczną konstrukcją ramy, dzięki której wózek ma najniższą wagę (od 7,2 kg).

Strona producenta: Sunrise Medical

Producent

Opcje Pro dla doświadczonych użytkowników

W pracy nad modelem Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Rama Nitrum Pro charakteryzuje się spawanym na stałe oparciem i sztywnym spawanym zaczepem osi, które zmniejszają wagę, zwiększają sztywność ramy i zmniejszają ilość ruchomych części. Wzór jest prosty: mniej ruchomych części oznacza mniejszy luz, mniej konserwacji i mniejszą wagę.

PRECYZYJNA KONTROLA

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Zamiast wielu spawanych części, łącznik kółek przednich jest jednym wydrążonym elementem odkuwanym. Mocniejsze, lżejsze i całkowicie regulowane, kąt kółka (1) i wysokość (2) można regulować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Długość i kąt łącznika kółka przedniego są również dostosowane do Twojego wózka inwalidzkiego, aby zapewnić najlepszą obsługę, skręcanie i sprawność napędu.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 16 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password