Hernik Ipai LGT Czarny

CENA: 4 994,50 zł

Dla dziecka do 36kg

5-punktowy pas bezpieczeństwa z szybkim zamkiem

regulowany kąt nachylenia oparcia

"rośnie" wraz z dzieckiem przez długi czas

wiele innowacyjnych akcesoriów

Strona producenta: Hernik

Producent

...niewielki ciężar, komfort i bezpieczeństwo!

IPAI-LGT zasługuje na swoją sławę. Charakteryzuje się niską wagą i posiada już w wersji podstawowej wszystko, co pozwala zadbać o potrzeby dzieci o specjalnych potrzebach. Jest zawsze wyposażony w ISOFIX, podpórki pod klatkę piersiową i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które są wyściełane na ramionach. Kolejna duża, stabilna podkładka znajduje się pomiędzy klamrą a miednicą dziecka. Gwarantuje to pewne trzymanie.

Nowością jest system ochrony przed uderzeniami bocznymi SICT. Można go odkręcić po zewnętrznej stronie do drzwi pojazdu, co zwiększa bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego. Jeśli IPAI-LGT, jest jednak umieszczony w środku pojazdu, nie jest niepotrzebnie szeroki, a także pozwala na instalację kilku foteli samochodowych na tylnym siedzeniu.

Za pomocą centralnego uchwytu z przodu, głębokość adaptera ISOFIX może być regulowana jedną ręką. W ten sposób, w razie potrzeby, można pociągnąć fotelik do przodu, co otwiera kąt oparcia i w ten sposób można szybko przyjąć pozycję spoczynkową. Jeśli IPAI-LGT jest często używany w różnych pojazdach, ISOFIX jest optymalnym sposobem na szybki i bezpieczny montaż fotelika - jeśli nie jest potrzebny, znika w niewidoczny sposób w jednostce siedzenia!

Firma HERNIK oferuje szereg akcesoriów umożliwiających indywidualne dostosowanie fotelika, takich jak blokada odchylenia, regulacja kąta nachylenia fotelika czy stolik bezpieczeństwa. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle pomocne w przypadku dzieci ze słabą kontrolą tułowia, ponieważ podpiera ramiona, zapewniając większą stabilność górnej części ciała.

Istotne jest to, że wszelkie akcesoria można zawsze szybko i sprawnie zamontować w ciągu kilku chwil.

Opis

głębokość siedzenia
30 cm
głębokość całkowita
42 cm
wysokość pleców (ramion)
41 - 54 cm
wysokość oparcia
59 - 74 cm
wysokość poduszek k. piersiowej
20 - 33 cm
dystans między pelotami
14 - 28 cm
max odchylenie oparcia
85° - 160°
szerokość siedzenia (plecy)
31 cm
szerokość siedzenia (kolana)
34
wysokość całkowita
68 - 88 cm
szerokość całkowita
51 cm
max. obciążenie
36 kg
waga (bez dodatków)
7 kg
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 13 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password