Empulse F55 - koła 8,5"

Inteligentnie zaprojektowane, aby zapewnić dodatkową niezależność, urządzenie do napędzania Twojego wózka inwalidzkiego EMPULSE pozwala na zwiększenie zasięgu, oszczędzanie siły i czerpanie czystej przyjemności z jazdy.

Strona producenta: Sunrise Medical

Mobilność wózków jeszcze nigdy nie była tak ułatwiona

Urządzenia do ciągnięcia wózka inwalidzkiego są łatwe do podłączenia i ultrakompaktowe, dzięki czemu możesz wyposażyć swój wózek inwalidzki w dodatkową moc, kiedy tylko jest to potrzebne. Idealne rozwiązanie, gdy nie chcesz korzystać z samochodu i szukasz bardziej przyjaznego dla środowiska rozwiązania - lub jeśli chcesz się po prostu dobrze bawić.

Więcej mocy dla Twojego wózka

Empulse F55 pozwala odkrywać miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem. Wersja z kołami 8,5 '' to idealny wybór, jeśli lepiej czujesz się w dżungli miejskiego życia. Mały, wszechstronny i bardzo zwrotny. Przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Korzystaj z życia

Idealne rozwiązanie, jeśli szukasz przyjaznego dla środowiska urządzenia, które jest łatwe w obsłudze i pomaga odkrywać nowe miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem.

Zaledwie kilka sekund dzieli Cię od przygody w mieście i poza nim: prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka w kilka sekund, by zyskać niezawodnego towarzysza codziennych wypraw.

Ty decydujesz!

Wybierz pomiędzy wersją 8,5 '' (pokazaną tutaj) lub wersją 14 ''. F55 pozwala dostosować równowagę wagi i zoptymalizować przyczepność. Dwa niezależne układy hamulcowe zapewniają większe bezpieczeństwo. Mniejszy rozmiar po złożeniu, łatwy w transporcie i bardzo zwrotny.

Powerbank

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,1 Ah i zasięgu do 25 km, z inteligentnym systemem zarządzania mocą, zapewnia sprawniejsze cykle ładowania i większą trwałość.

Łatwy montaż

Prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka. Dzięki składanej ramie, rozmiar Empulse F55 można na czas transportu zmniejszyć w zaledwie kilka sekund.

Wyświetlacz

Pełna kontrola i czytelny wyświetlacz: tryb prędkości, przebyty dystans, całkowity przebieg, stan akumulatora, zużycie energii.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Pozostałe produkty (W tej kategorii mamy 6 inne produkty)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password