Popularne akcesoria w ofercie Arteam

Sprzęt do ćwiczeń

Ćwiczenia oraz aktywność fizyczna jest bardzo ważna w rehabilitacji każdego pacjenta. Mamy w ofercie szeroką gamę urządzeń, które możemy rekomendować. Regularne ćwiczenia poprawiają kondycję fizyczną i przyśpieszają rehabilitację. W zależności od stanu pacjenta nasi specjaliści są w stanie dobrać odpowiednie urządzenie, dobrej jakości oraz wypróbowanych marek.

Podpórki rehabilitacyjne

Różnego rodzaju podpórki rehabilitacyjne oraz chodziki są bardzo pomocnym urządzeniem z uwagi na wielofunkcyjność. Ułatwiają nie tylko utrzymanie równowagi, ale także są bardzo pomocne przy spacerach, zakupach i innych czynnościach wymagających przejścia nieco dłuższych odcinków. Posiadają wiele innych funkcji, ulepszeń, oraz stopni zaawansowania, w zależności od możliwości pacjenta.

Balkoniki

Podobnie jak chodziki, ułatwiają one poruszanie się i utrzymanie równowagi. Z uwagi na rozmiar, lekkość i łatwość przenoszenia największe zastosowanie mają w domu. Są one bardzo uniwersalne, z uwagi na duże możliwości regulacji, ale bardzo chętnie doradzimy i dobierzemy właściwy model.

Taśmy do tampingu

Produkt ten ma zastosowanie w fizjoterapii. Stosowanie także przez sportowców. W rehabilitacji pomagają głównie w dolegliwościach bólowych, kontuzjach, obrzękach. Stabilizują kończyny oraz poprawiają kondycję. Oferujemy je w różnych wymiarach i kolorach, dlatego zapraszamy do konsultacji.

Krzesła toaletowo-kąpielowe

krzeslo-toaletowo-kapielowe-hmn-nielsen-line-standard.jpg

Krzesło toaletowo-kąpielowe, z podnóżkami, z regulacją wysokości oraz pochylenia pełnią istotną rolę w opiece i rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Łóżka rehabilitacyjne

hospice-4135835_1920.jpg

Nasza firma oferuje łóżka rehabilitacyjne bezpośrednio od producenta. Gwarantuje to dobrą jakość i cenę produktu. Chociaż mają one podobne funkcje, możemy zaprezentować kilka możliwości związanych z ich przeznaczeniem. Miedzy innymi od lekkich prostych konstrukcji łatwych w montażu, transporcie, myciu, aż po meblowe wersje, wyglądem praktycznie nie przypominającym łóżka szpitalnego. Zwykle składają się one z segmentów regulowanych elektrycznie, na pilota.

Materace przeciwodleżynowe

Materace przeciwodleżynowe są bardzo ważnym elementem rehabilitacji pacjentów, szczególnie leżących. Powstawanie odleżyn może prowadzić do poważniejszych konsekwencji. Materac ma także właściwości rehabilitacyjne kręgosłupa i poprawia komfort. Dlatego możemy dostarczyć pacjentowi właściwy materac jak najszybciej i wysokiej jakości. Nie jest to jednak jedyny produkt. Mamy do zaoferowania inne produkty przeciwodleżynowe. Jesteśmy gotowi pomóc w doborze oraz dostawie.

Zabawki Kreatywne

Oferujemy również akcesoria dla najmłodszych. W zależności od potrzeb i diagnozy mamy do zaoferowania produkty od prostych zabawek sensorycznych i zestawów, ćwiczących zmysły i kondycję fizyczną, po kreatywne stymulujące umysł i wyobraźnię dziecka. Zaopatrujemy indywidualnych klientów, ale także specjalne ośrodki i przedszkola zajmujące się edukacją dla dzieci.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password