Foteliki samochodowe rehabilitacyjne Hernik przeznaczone są do bezpiecznego przewozu dzieci niepełnosprawnych. Jednocześnie korygują postawę dzięki indywidualnym, szerokim wyborze akcesoriów. Nasza dystrybucja bezpośrednio od producenta zapewnia najwyższą jakość wybanego sprzętu i najniższą cenę. Hernik Hero


 

Informacja od producenta

Firma HERNIK GmbH działa w dziedzinie technologii rehabilitacji dzieci i oferuje swoim klientom innowacyjne oraz nowoczesne produkty. Naszą specjalnością jest transport samochodowy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, szczególnie wtedy, gdy podczas jazdy nie można korzystać z dostępnego wózka inwalidzkiego.Tutaj oferujemy foteliki dziecięce IPAI-NXT, STARLIGHT-NXT, HERO-NXT i KIDSFLEX.


 

Podstawa jezdna

Ponadto oferujemy również przemyślane i spersonalizowane rozwiązania w zakresie siedzisk z indywidualnymi stelażami aluminiowymi (ANATOMIC UNICO - ANATOMIC FLEX), których elementy oparcia są sprężyste i/lub biomechanicznie ruchome na życzenie, oraz dopasowane do nich podstawy jezdne, takie jak BUNNY 1.

Bunny 1   

Podstawa jezdna Hernik Bunny1 | Indywidualnie produkowane siedzisko Anatomic Flex

   

Przykładowe siedzisko zrobione indywidualnie, na zamówienie.

Ochraniacze głowy

Oferujemy ochraniacze głowy wykonane z tkaniny lub skóry, które chronią głowę przed urazami. CAPOVARIO wyróżnia się dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, która ułatwia codzienne czynności.

Hernik CapovarioNawet jeśli stoją przed Państwem wyzwania, którym nie można sprostać przy pomocy naszego standardowego sprzętu, chętnie zaoferujemy Państwu specjalne konstrukcje dostosowane do Państwa potrzeb.

Prosimy o kontakt z nami!

Postawcie na oryginał!

Niedawno okazało się, że nie tylko nasze udane rozwiązania technologiczne, ale także kompletne produkty zostały skopiowane i są oferowane na tym samym rynku bez naszej zgody. Postrzegamy to pozytywnie - bo jak mówi przysłowie: "Dobry pomysł można rozpoznać po tym, że jest kradziony".

W każdym razie ryzyko związane z używaniem nieoryginalnych produktów jest nie do przyjęcia: awaria mechaniczna, obrażenia fizyczne, uszkodzenie części pojazdu, a nawet zagrożenie życia ludzkiego. Ponadto nie gwarantuje się ochrony ubezpieczeniowej w przypadku szkód i szkód następczych, a także traci się wsparcie, gwarancję i rękojmię.

Tylko nasz oryginał zapewnia perfekcyjne funkcjonowanie ze wszystkimi zaletami produktu i chroni Cię przed szkodami.

Co możesz zrobić, aby odróżnić oryginał od imitacji?

Kupuj nasze produkty wyłącznie u naszych oficjalnych partnerów.

PARTNERZY HERNIK na świecie

Sprawdź oznaczenie CE z numerem seryjnym.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami (office@hernik.de)

Zaufaj oryginałowi! Tylko od nas i naszych partnerów otrzymasz oryginalne produkty firmy HERNIK z odpowiednią gwarancją. Tutaj znajdziesz osoby kontaktowe na całym świecie.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password