Foteliki samochodowe rehabilitacyjne Hernik przeznaczone są do bezpiecznego przewozu dzieci niepełnosprawnych. Jednocześnie korygują postawę dzięki indywidualnym, szerokim wyborze akcesoriów. Nasza dystrybucja bezpośrednio od producenta zapewnia najwyższą jakość wybanego sprzętu i najniższą cenę. Hernik Hero


 

Informacja od producenta

Firma HERNIK GmbH działa w dziedzinie technologii rehabilitacji dzieci i oferuje swoim klientom innowacyjne i nowoczesne produkty. Naszą specjalnością jest transport samochodowy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, szczególnie wtedy, gdy podczas jazdy nie można korzystać z dostępnego wózka inwalidzkiego.Tutaj oferujemy foteliki dziecięce IPAI-NXT, STARLIGHT-NXT, HERO-NXT i KIDSFLEX.


 

Podstawy jezdne

Ponadto oferujemy również przemyślane i spersonalizowane rozwiązania w zakresie siedzisk z indywidualnymi stelażami aluminiowymi (ANATOMIC UNICO - ANATOMIC FLEX), których elementy oparcia są sprężyste i/lub biomechanicznie ruchome na życzenie, oraz dopasowane do ich podstawy jezdne, takie jak BUNNY 1.

Bunny 1   

Podstawa jezdna Hernik Bunny1 | Indywidualnie produkowane siedzisko Anatomic FlexOchraniacze głowy

Oferujemy ochraniacze głowy wykonane z tkaniny lub skóry, które chronią głowę przed urazami. CAPOVARIO wyróżnia się dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, która ułatwia codzienne życie.

Hernik CapovarioNawet jeśli stoją przed Państwem wyzwania, którym nie można sprostać przy pomocy naszego standardowego sprzętu, chętnie zaoferujemy Państwu specjalne konstrukcje dostosowane do Państwa potrzeb.

Prosimy o kontakt z nami!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password