Lista produktów marki Hernik

Niemiecki producent fotelików samochodowych rehabilitacyjnych.

Firma HERNIK GmbH działa w dziedzinie technologii rehabilitacji dzieci i oferuje swoim klientom innowacyjne i najnowocześniejsze produkty. Specjalnością jest przewóz samochodowy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, szczególnie wtedy, gdy podczas jazdy nie można korzystać z dostępnego wózka inwalidzkiego.

Tutaj wspieramy naszymi fotelikami dziecięcymi IPAI-NXT, STARLIGHT-NXT, HERO-NXT i KIDSFLEX. Ponadto oferujemy również przemyślane i spersonalizowane rozwiązania w zakresie siedzisk z indywidualnymi skorupami aluminiowymi (ANATOMIC UNICO - ANATOMIC FLEX), których jednostki tylne są sprężyste i/lub biomechanicznie ruchome na życzenie lub oparte na już dopasowanych bazach.

Ponadto oferujemy ochraniacze głowy wykonane z tkaniny lub skóry, które chronią głowę przed urazami. Pod tym względem nowy CAPOVARIO jest wyróżnikiem, który dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji ułatwia codzienne użytkowanie.

Ale nawet jeśli stoją przed Państwem wyzwania, którym nie można sprostać przy pomocy naszego standardowego portfolio, chętnie wesprzemy Państwa przy pomocy specjalnej konstrukcji dostosowanej do Państwa potrzeb. Prosimy o kontakt z nami!

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Bunny 1

Podstawa jezdna  ...łączy bezpieczeństwo z wszechstronnością i stabilnością! Podstawa jezdna "Bunny 1" została zaprojektowana jako rama...

Hero

Fotelik samochodowy dla dzieci do 18kg z dodatkową tapicerką piankową* Strona producenta:  Hernik Zapraszamy do pobrania formularza...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password